Isamaa avalikustas Tallinna piirkondade esinumbrid

Isamaa avalikustas reedel Tallinna ringkondade esinumbrid kohalikeks valimisteks. Linnapeakandidaat Urmas Reinsalu on Mustamäe esinumber.

Kesklinnas on Isamaa esinumber Euroopa Parlamendi liige ja endine kaitseväe juhataja Riho Terras. Põhja-Tallinna nimekirja veab endine rahvastikuminister Riina Solman. Isamaa esinumber Nõmmel on kirjanik Mihkel Mutt, Kristiines näitleja ja riigikogu liige Raivo Tamm, Haaberstis merendusnõukoja president viitseadmiral Tarmo Kõuts, Pirital Sven Sester ja Lasnamäel riigikogu liige Tarmo Kruusimäe.

Linnapeakandidaadi Urmas Reinsalu sõnul läheb Isamaa valimistele Tallinnas vastu kõigi aegade tugevaima meeskonnaga ning eesmärgiks on saavutada Tallinnas Keskerakonna korruptiivse võimu lõppemine, et viia ellu positiivsete muutuste programm Tallinna tuleviku huvides.

"Meie nimekirja veavad inimesed, kes usuvad, et Tallinna ja kogu Eesti tuleviku huvides on muutus oktoobris võimalik. Selleks, et Keskerakonna 20 aastat kestnud võim lõppeks, on vaja kõigi koostööd. Selleks kutsume kõiki muutust soovivad jõude moodustama Ühinenud Opositsiooni " ütles linnapeakandidaat Urmas Reinsalu.

Muu hulgas viib Isamaa läbi suure ülelinnalise rahvaküsitluse. "Uuest nädalast algab Isamaa ülelinnaline rahvaküsitlus, kus soovime teada linnaelanike seisukohti olulistes linnaelu probleemides. Me seisame avatud linnajuhtimise eest, mis arvestab tallinlaste huvidega."

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: