Järjekorrad Tallinna lennujaamas on hakanud lühenema

Ootejärjekorrad Tallinna lennujaamas on viimase nädalaga lühenenud.

Eelmise nädala kolmapäevast ei ole julgestusjärjekorra pikkus ületanud 35 minutit. Nii kaua tuleb reisijal oodata veel vaid varahommikuse lennu eel kell viis. Ülejäänud päeva jooksul on järjekorra pikkus Tallinna Lennujaamas 10 kuni 15 minutit.

Lennujaama kommertsjuhi Eero Pärgmäe sõnul on lennujaama partner G4S palganud täiendavat tööjõudu, ka on lennujaam värvanud inimesi juurde perroonile ja terminali.

Siiski soovitab Pärgmäe tulla lennujaama kaks tundi enne lendu ning võimalusel teha lennule registreerimine juba kodus ära.

"Reisimise taastumine on olnud erakordselt kiire. Me oleme juunikuus jõudnud 95 protsendini oma Covidi-eelsest mahust ja tipptunnid ületavad 2019. aastat ehk siis inimesi on lennujaamas väga palju. Ja tegelikult terve see maja jääb tipptundidel kitsaks – küsimus ei ole ainult inimeste tööle kutsumises," rääkis Pärgmäe.

"Kõik järjekordade teema on seotud mehitatusega lennujaamas praegu. G4S on toonud lihtsalt tööle rohkem inimesi, avanud rohkem liine tipptundidel. Ka meie oleme lennule registreerimises suutnud piisavalt palju inimesi tööle tuua," lisas ta.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: