X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Ministriks siirduva Mäggi suhtekorraldusettevõtte juhiks saab Taivo Paju

Taivo Paju
Taivo Paju Autor/allikas: Katri Korbun

Alates kolmapäevast saab kommunikatsioonibüroo Powerhouse tegevjuhiks ja konsultandiks pikaaegne ajakirja Director peatoimetaja Taivo Paju, seda juhul, kui ettevõtte senine juhataja Janek Mäggi asub tööle riigihalduse ministrina.

„Tegevjuhi liitumine Powerhouse’iga oli plaanis sellel aastal, kuid nüüd tuli see aeg veidi lähemale,“ ütles kommunikatsioonibüroo Powerhouse´i senine juhataja ja konsultant Janek Mäggi. „Taivo Paju on mitmekülgse kogemusega ettevõtja, majandusajakirjanik, konsultant. Oleme töötanud koos Äripäevas 1994-1997 ning aastate jooksul palju koostööd teinud. Taivo kompetents ja võimekus on ameti jaoks väga hea. Ettevõtte ärijuhi ja juhatuse liikmena jätkab ettevõtte asutamisest 2000. aastal seda tööd teinud Robert Mandelkorn.“

Mäggi ütles, et suhtekorraldusturul on viimastel aastatel väga populaarseks osutunud valitsussuhted. "Kõik konkurendid on töötanud kas valitsuse pressibüroos või muud sellist. See on väga oluline valdkond, mida tunda. Ma tahan näha, kuidas riik toimib, ma tahan näha, mida ma suudan selle riigi heaks kümne kuu jooksul teha, aga ma ei loobu kindlasti ka sellest, mille olen ise oma kätega üles ehitanud, sest Powerhouse ja kõik ettevõtte töötajad on selleks liiga olulised."

„See ei olnud lihtne otsus,“ ütles Paju. „Selge on, et Powerhouse on Janek Mäggi ministriks oleku ajal ja hiljemgi avalikkuse teravdatud tähelepanu all. Seepärast on nii minul kui Janekil sama huvi – et oleks selge joon vahel firmal ja tema ministriametil. Powerhouse’i põhiäriks on olnud ja on ka praegu ikkagi äriettevõtete nõustamine.“

Mäggi peab heaks kiitma Keskerakonna juhatus. Tõenäoliselt läheb erakonna esimees ja peaminister Jüri Ratas kahe uue ministri kinnitamiseks presidendi juurde kolmapäeval.

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: