Vabaerakond avalikustas oma valimisloosungi

{{1541135880000 | amCalendar}}
Vabaerakonna valimisreklaam uue kampaanialoosungiga.
Vabaerakonna valimisreklaam uue kampaanialoosungiga. Autor/allikas: ERR

Vabaerakond läheb riigikogu valimistele programmiga, mille kampaanialoosungiks on "Terve Eesti heaks!". Valimisprogramm on kavas vastu võtta 17. novembri esinduskogu koosolekul Põlvas.

"Terve Eesti heaks!" räägib Vabaerakonna esimehe Kaul Nurme kinnitusel arengust ja edust, millest saab osa kogu Eesti.

"Teiselt poolt räägib see heausksest ja inimest usaldavast riigist," selgitas Nurm. "Hea Eesti ei pea eestimaalasi totudeks, ei kahtlusta ega ürita kõike kontrollida. Heas Eestis on Euroopa parimad tingimused töö ja äri tegemiseks ning riigi suurim eesmärk on mitte segada inimestel raha teenida."

Nurm ütles, et Vabaerakond küsib valimistel mandaati saada parempoolseks kaalukeeles järgmises koalitsioonis.

"Eestis oli viimati parempoolne valitsus 2002. aastal," rõhutas Nurm. "Kõik hiljem valitsuses käinud parteid kannavad ühist süüd vaikivas vasakpöördes, milleks pole rahva mandaati küsitud. Vabaerakond seisab järgmises koalitsioonis lihtsa, õhukese ja inimesi usaldava riigi eest, mille poolt eestimaalased on alati hääletanud."

Nurm kinnitas, et Vabaerakond läheb nii riigikogu kui Euroopa Parlamendi valimistele täisnimekirjaga.

Oktoobris oli Vabaerakonna toetus ERR-i uudistetoimetuse tellitud Turu-Uuringute AS-i uuringu järgi kaks protsenti, mis jääb alla valimiskünnise.

Nurm: mustas värvis ei ole mingeid musti stsenaariume

ERR küsis Kaul Nurmelt, miks alustas Vabaerakond oma kampaaniat kasutades musta värvi. Kas kahe protsendilise toetusega maadlev Vabaerakond on matusemeeleolus?

"Sellel musta värvi valikul on nende inimeste mõtted juures, kes teavad, kuidas jõuda efektiivsemalt inimesteni. Selles mustas värvis ei pea nägema ei meie kampaania värvi, ega ka mingeid musti stsenaariume. Pigem on see mõeldud selleks, et üldisest reklaamipinnast tõsta üks eriline reklaam visuaalselt esile," selgitas Nurm.

Nurm ütles, et ta ei karda, et inimestel musta värvi kasutamisega negatiivsed seoses tekivad.

"Ei karda, sest me ei kinnista seda musta värvi kuigi pika aja jooksul. Juba järgmisel nädalal tulevad esile palju rõõmsamad värvid," lausus ta.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: