Elurikkuse Erakond avalikustas oma liikmed

Elurikkuse Erakonna mõttetalgud.
Elurikkuse Erakonna mõttetalgud. Autor/allikas: Olev Kenk/ERR

Elurikkuse Erakond avaldas äriregistris oma liikmete nimekirja - erakonnas on 534 liiget, kelle seas on ka mitmeid varem Roheliste ridadesse kuulunud inimesi.

Erakonna liikmete hulka kuuluvad tuntumatest nimedest selle asutamisel aktiivselt tegutsenud Artur Talvik, Anzori Barkalaja, Mihkel Kangur, aga ka näiteks geoloog Rein Einasto, metsateadlane Toomas Frey, pärimusmuusik Meelika Hainsoo, pühapaikade uurija Ahto Kaasik, kunstnik Põvvat Kama, luuletaja Margus Konnula (Contra), Võru Instituudi direktor Rainer Kuuba, muusik Anne Maasik, koolitaja Kristjan Otsmann, teadlane Renata Sõukand, muusik Jaak Tuksam jt.

On ka hulga varasemalt Roheliste erakonda kuulunud inimesi nagu näiteks Mart Jüssi, Peeter Liiv, Toomas Trapido, Priit-Kalev Parts, Val Rajasaar, Aivar Ruukel, Peep Tobreluts ja teised.

Lisaks on Elurikkuse Erakonna liikmete seas varem Sotsiaaldemokraatlikusse erakonda kuulunud luuletaja Ülle Kauksi ja varem EKRE-sse kuulunud ajakirjanik Tiiu Ritari.

Elurikkuse Erakond registreeriti 21. novembril. 7 detsembri hommiku seisuga kuulub erakonda 534 liiget.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: