Mitmed Margna produktsioonifirma saated kolivad TV3 eetrisse

Kristjan Jõekalda (kootud vestis) ja Teet Margna lähevad tegema
Kristjan Jõekalda (kootud vestis) ja Teet Margna lähevad tegema "Kaks kanget Sovietistanis". Autor/allikas: SCANPIX / EESTI MEEDIA

Mitmed Teet Margna produktsioonifirma telesaated, millest Kanal 2 kulude kokkuhoiu eesmärgil loobus, jätkuvad konkureeriva TV3 eetris, kirjutab Kroonika.

"Me Kristjaniga [Kristjan Jõekalda], koos oma mõtete ja saadetega, liitume TV3-ga, et toetada nende eesmärki olla Eesti vaadatuim eratelekanal," ütles Kroonikale Teet Margna. Vaadatuim teleprogramm on Eestis avalik-õiguslik ETV.

Varem Kanal 2 tarvis toodetud "Suur lotokolmapäev" jätkub TV3-s – esmakordselt on see seal eetris juba 23. jaanuaril. Kevadel käivitub TV3-s ka reisisaade "Kaks kanget Sovetistanis".

Margna sõnul nemad praegu "Kuldvillakuga" jätkata ei saa – selle saate litsentsi eest on tasunud Kanal 2 ja seega võib kanal palgata "Kuldvillakut" tootma kelle iganes.

""Nädalalõpp Kanal 2-ga" oli aga nii täpselt Kanal 2-le disainitud saade, et seda üleöö TV3 üle tõsta ei õnnestu. Mis aga ei tähenda, et TV3 jaoks midagi uut välja mõelda ei võiks," rääkis Margna ajakirjale.

"Kaks kanget Sovetistanis" läheb eetrisse küll TV3-s, kuid patendiameti andmetest selgub, et AS Eesti Meedia, mille omandusse kuulub muu hulgas Kanal 2, on juba eelmise aasta 15. septembril esitanud taotluse registreerida kaubamärgina saate nimi "Kaks kanget".

Margna tunnistas, et alles hiljuti said ka nemad Kristjaniga asjast teada ja esitasid patendiametile ametliku vaide – et amet ei nõustuks saate nime kaubamärgina Eesti Meediale registreerima.

Allikas: Delfi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: