Kingo pole valitsuse 24 pressikonverentsil veel laua taha pääsenud

Kert Kingo peab veel valitsuse pressikonverentsi debüüti ootama.
Kert Kingo peab veel valitsuse pressikonverentsi debüüti ootama. Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Riigikogu valimiste järel võimule tulnud Keskerakonna, EKRE ja Isamaa valitsus on andnud tänaseks kokku 24 pressikonverentsi - ainsana pole sinna jõudnud väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo.

Kõige rohkem on valitsuse pressikonverentsidel osalenud ettearvatult peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas - kokku 20 korral.

Kindlat teist kohta hoiab Urmas Reinsalu (Isamaa) - välisminister on osalenud 14 pressikonverentsil.

Kolmandal kohal on rahandusminister Martin Helme (EKRE) - tema esinemised sagenesid riigieelarve tegemise ajal ja kokku on ta osalenud üheksal valitsuse pressikonverentsil.

Ühe võrra vähem ehk kaheksal pressikonverentsil on osalenud EKRE esimees ja siseminister Mart Helme.

Justiitsminister Raivo Aegil (Isamaa) ja keskkonnaminister Rene Kokal (EKRE) on olnud asja valitsuse pressikonverentsile kuuel korral.

Neli korda on pressikonverentsil käinud kultuuriminister Tõnis Lukas (Isamaa), sotsiaalminister Tanel Kiik ja riigihalduse minister Jaak Aab (mõlemad Keskerakond).

Kolmel korral on pressikonverentsile pääsenud majandus- ja taristuminister Taavi Aas, haridus- ja teadusminister Mailis Reps (mõlemad Keskerakond), rahvastikuminister Riina Solman (Isamaa) ja maaeluminister Mart Järvik (EKRE).

Ühe korra on valitsuse pressikonverentsi austanud kaitseminister Jüri Luik (Isamaa), oma debüüti ootab endiselt väliskaubandsus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo (EKRE).

24. septembril toimunud valitsuse erakorralisel pressikonverentsil, kus teemaks oli riigieelarve, osales ka erakonna Isamaa esimees ja riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: