Valitsus taastab osaliselt tavaistungid

Valitsuse istung
Valitsuse istung Autor/allikas: Stenbocki maja Flickr

Veebruari lõpust alates videokohtumisi pidanud valitsus otsustas alates järgmisest nädalast taastada osaliselt tavaistungid.

"Valitsus on tänaseni pidanud istungeid distantsilt, kuna lähtub ka oma töös vajadusest kontakte võimalikult piiratuna hoida," ütles valitsuse pressiesindaja Eero Raun ERR-ile. "Järgmisest nädalast, koos üldise Eestis seni kehtinud piirangute leevenemisega, hakkavad valitsuse koosolekud toimuma hübriidses vormis - ministritel, õiguskantsleril ja riigikontrolöril on võimalus võtta valitsuse istungist ja kabinetinõupidamistest osa nii Stenbocki maja istungite saalis kui video vahendusel," lisas Raun.

Ehkki ERR-i andmeil ei ole ainult kaks valitsuse liiget vaktsineeritud, on ministrid kuni neljapäevani pidanud valitsuse istungeid videokonverentsi vormis, kuid samas osalenud oma ministeeriumi juhtimisel ning pidanud muid kohtumisi vahetut füüsiliselt kohal olles.

Reedel suundus peaminister Kaja Kallas, kes on COVID-19 läbi põdenud, oma esimesele maakonnavisiidile, külastades Ida-Virumaad.

Valitsus alustas kaugistungeid juba veebruari lõpus, kui kehtestas seoses koroonaviiruse leviku hüppelise kasvuga rangemad piirangud.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: