Kallas avas Reformierakonna majanduskasvu plaani

Reformierakonna esimees Kaja Kallas selgitas Tartus peetavatel erakonna suvepäevadel Reformierakonna majanduskasvu plaani, mis tugineb kuuel põhimõttel.

Kallas ütlesTartus peetavatel erakonna suvepäevadel, et Reformierakonnale on kõige olulisem inimeste sissetulekute suurendamine ning selleks on vaja kogu majanduse kasvu.

Kuigi erakonna täpsem valimisplatorm ei ole veel valmis, on Kallase sõnul praeguseks selge kuus punkti, millele plaanitav majanduskasv tugineb.

"Esiteks me kavatseme kindlasti teha korda maksusüsteemi, et maksusüsteem oleks lihtne ja õiglane. Teiseks anname uue käigu innovatsioonile. Kolmandaks loome vajalikud taristud, see puudutab nii teid, kui ka interneti ja elektriühendusi. Neljandaks on kapitali kättesaadavus. Viiendaks on see, et oleks vähem riiki majanduses ja kuuendaks on see, et meil oleks kõige eelistatum ärikeskkond, et siia tuleksid investeeringud ja et oleks ka võimalik inimestele kõrgemaid palku maksta," ütles Kallas.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: