Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Konkurentsiamet jättis Tallinna Vee tariifid kooskõlastamata

Kraanivesi.
Kraanivesi. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Konkurentsiamet ei kooskõlastanud Tallinna Vee veeteenuse hindasid nii Tallinnas kui ka Saue linnas, kuid samas kooskõlastas lisateenuste hinnad.

Tallinna Vesi tutvub praegu lähemalt konkurentsiameti poolt esitatud põhjendustega veeteenuse hindade kooskõlastamata jätmisele ja langetab seejärel otsuse vaide või kaebuse esitamise osas, teatas ettevõte börsile. 

Kuni konkurentsiamet ei ole uusi veeteenuse hindu kooskõlastanud ega muul viisil kehtestanud, kehtivad senised veeteenuse hinnad.

Tallinna Vesi võib otsuse osas esitada 30 päeva jooksul vaide kas konkurentsiametile või kaebuse Tallinna Halduskohtule. 

Ettevõte ootab seejuures jätkuvalt ka otsust käimasolevast rahvusvahelisest vahekohtumenetlusest, kus AS Tallinna Vesi ja United Utilities B.V. on esitanud riigi vastu kahju hüvitamise nõude Eesti ja Hollandi vahelise investeeringute soodustamise ja vastastikuse kaitse lepingu alusel. 

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: