Tallink peatab esmaspäevast Riia-Stockholmi liinil reisilaevade liikluse

Tallinki laev Romantika.
Tallinki laev Romantika. Autor/allikas: Tallink Grupp

Tallink Grupp peatab koroonaviiruse olukorras ning inimeste tervise ja ohutuse tagamiseks ajutiselt reisiparvlaevade opereerimise Riia-Stockholmi liinil alates esmaspäevast, teatas ettevõte.

Ettevõtte parvlaev Romantika saabub Riiga pühapäeval graafikujärgselt. Kõik Romantika väljumised alates 15. märtsist on tühistatud. Romantika jääb Riia sadamasse seni, kuni ettevõte otsustab reisilaevade liikluse Riia ja Stockhomi vahel taastada. 

Ettevõtte parvlaev Isabelle väljub Stockhomist pühapäeval graafikujärgselt, kuid ainult reisijatel, kes on ostnud laevale üheotsapileti, ning nendel, kes alustasid edasi-tagasi reisi Isabellel Riiast laupäeval, 14. märtsil, on võimalik laevaga tagasi Riiga reisida. Isabelle jääb samuti Riia sadamasse seni, kuni ettevõte otsustab reisilaevade liikluse Riia ja Stockholmi vahel taastada. 

Kaubavedu, mis oli planeeritud Riia-Stockholmi liini laevadele jätkub ettevõtte Paldiski-Kappelskäri liini laeval Regal Star, eeldusel, et maapiir Eesti ja Läti vahel jääb avatuks. 

Reisilaevade liiklus Riia-Stockholmi liinil taastatakse, kui riskipiirkonnad muutuvad, teatas Tallink.

Tallink võtab reisijatega, keda need muudatused puudutavad, ühendust esimesel võimalusel.

 

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: