Mihkel Kübar: Isamaa poliitika on jäänud kinni minevikku

Mihkel Kübar
Mihkel Kübar Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Isamaa ühenduse Parempoolsed üks eestvedajaid Mihkel Kübar tunnistas ERR-ile, et erakonna viimaste aastate retoorika ja poliitika on jäänud kinni minevikku.

"Erakond on oma poliitikatega viimastel aastatel - ja ma ei pea silmas vaid ühte aastat - võibolla pisut minevikku takerdunud. Aga meie poliitika peaks vaatama tulevikku," sõnas Kübar.

Täpsustavale küsimusele, kas erakonna juhid on jäänud kinni minevikku, vastas Kübar: "Jaa, üldises plaanis võib öelda, et meie üldine poliitiline retoorika ja poliitikad on jäänud kinni minevikku."

Kübar lisas, et ühenduse Parempoolsed loomise esimene eesmärk on parempoolsele poliitikale ja maailmavaatele rohkem tähelepanu pöörata.

"Teine eesmärk on erakonnasisene maailmavaateline debatt viia uuele tasemele. Eks maailm on muutunud ja samamoodi peavad erakonnad muutuma. Ja kolmandaks tuleb aktiviseerida ka erakonnaliikmeid rohkem kaasa rääkima," sõnas Kübar.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: