Seeder: kaudselt olen mina Parempoolsete sünni taga

Helir-Valdor Seeder
Helir-Valdor Seeder Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder leiab, et tema sellesuvine ringkäik erakonna piirkondlikes organisatsioonides on ühenduse Parempoolsed sünni taga.

Seeder ütles ERR-ile, et tal on siiralt hea meel, et lisaks juba täna tegutsevatele erakonnasisestele ühendustele, tekib veel ühendusi.

"Kaudselt on see minu enda tegevuse tulemus ja mina olen ühenduste sünni taga. Ma olen sellel suvel sõitnud peaaegu kõik meie erakonna piirkonnad läbi ja kutsunud üles inimesi olema aktiivsemad," sõnas Seeder.

Seeder lisas, et ta soovib, et Isamaa poliitikat oleks võimalik senisest rohkematel inimestel mõjutada ja et see kõlaks ka väljapool erakonda jõulisemalt.

"Minu teada on praegu moodustamisel mitu erakonnasisest ühendust. Üks on Parempoolsed ja lähikuudel peaks moodustuma ka perepoliitika ühendus. See on minu ringkäigu tulemus."

Isamaa esimehe sõnul on need ühendused moodustatud just erakonna poliitika põhialuste toetuseks.

"Ehk selle poliitika toetuseks, mida me tahame täna ellu viia ja mis on meil kaks aastat tagasi vastu võetud põhialustes kirjas."

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: