Narvast sai sügise saabudes sügispealinn

Koos sügise saabumisega sai Narvast kolmapäeval Eesti sügispealinn. Talve saabumiseni pakub teemapealinna kava publikule kultuuri- ja meelelahutusüritusi

Sügispealinna tiitel kohustab Narvat hoidma sügistorme mõõdukad, saatma rändlinnud teele ja kindlustama linnakülalistele hea meeleolu. Narvas loodetakse, et lisaks kaunitele sügisvaadetele tullakse piirilinna nautima veidi teistmoodi kultuurielamusi ning ka Narva elanikud ise avastavad midagi uut Eesti kultuurielust.

"Meie elanikud saavad rohkem teada Eesti vabariigist, nii Tallinnast, Pärnust kui Türist ja Otepääst. Samaaegselt Eesti vabariik saab teada, et Narva on olemas, sest meil on nüüd sügispealinn. Ja kui on sügispealinn, siis tähendab on ka mingi kultuuriprogramm. Aga Narvas, ma arvan, on see tunduvalt ehtsam vene kultuuri osa, mida mujal meil ei ole. Ja selle aja jooksul on ka mõistlik külastada ja vaadata, mis Narvas on," lausus Narva linnapea Ants Liimets "Aktuaalsele kaamerale".

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: