Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kaja Kallas üldkogu eel: hulk erakonnakaaslasi ei pea mind veel liidriks

Kaja Kallas
Kaja Kallas Autor/allikas: Sander Koit / ERR

Kaja Kallas tunnistas, et Reformierakonnas on terve rida inimesi, kelle jaoks ta pole praegu liider ja tal tuleb alles seda tõestada. Laupäeval toimub Reformierakonna üldkogu ja Kallas on ainus kandidaat esimehe kohale.

Kallas kirjutab oma blogis, et keegi ei ole tugev kõikides valdkondades, seega on meil vaja erinevate valdkondade eksperte ja erinevate kogemustega inimesi.

"Minu soov on Reformierakonda tuua uusi inimesi ja ma usun, et uus juhatus seda mõtet toetab. Aga see ei juhtu üleöö. Laupäeval valitav juhatus peegeldab praeguste tipp-poliitikute seisu. Samas ei ole mul mingit soovi üle parda heita kogenud kolleege lihtsalt seetõttu, et nad on kaua poliitikas olnud. Vastupidi, valimistel peame ära kasutama kõigi tugevused," kirjutab Kallas oma kirjatükis, mille ta on vormistanud iseendaga tehtud intervjuuna.

Kallas ütles, et Kristen Michaliga ta liitu moodustanud ei ole. "Aga Kristen tahab olla meeskonnas, mis erakonna valimisvõidule viib, ja meie meeskond on kõigile meeskonnamängijatele avatud," märkis Kallas.

Oluliseks ülesandeks nimetas Kallas erakonna ühendamist. "Reformierakonnal on olnud lühikese aja jooksul kaks esimeest ja meil on viimastel aastatel vastuolusid olnud. Ma usun, et inimesed on sellest teinud oma järeldused. Olen suhelnud väga paljude erakonna liikmetega ning minus nähakse seda ühendajat, mitte ma ei pea selleks hakkama. Aga selge on ka see, et erakonnas on terve rida inimesi, kelle jaoks ma ei ole hetkel liider ja ma pean end alles tõestama," kirjutas Kaja Kallas.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: