Valdo Kalm lahkub Baltika nõukogust

Foto: Siim Lõvi/ERR

Möödunud nädalal suurtest ümberkorraldustest ja äri kokkutõmbamisest teatanud kahjumis rõivafirma Baltika nõukogu esimees Valdo Kalm lahkub ametist.

"Meil oli kokkulepe, et olen nõukogus selle aasta kevadeni, sest minu töökoormus muude ettevõtmistega on niivõrd suur. Soovin Baltikale edu muutuste elluviimisel, tegemist on pöördelise ajaga ettevõtte arengus," ütles Kalm.

"Toetan igati Baltika ärimudeli muudatusi. Praeguses olukorras on ainuõige keskenduda Balti riikide turgudele ning vähendada tegevuskulusid. Ettevõtte uus suund ei välista, et tulevikus saab uuesti kaaluda ärikasvu võimalusi," lisas Kalm.

Baltika juht Meelis Milder tänas pikaajalist nõukogu liiget panuse eest Baltika uue tegevusplaani koostamisse. "Valdo oma teadmiste ning kogemusega suunas ettevõtet lahenduste poole," sõnas Milder.

Baltika Grupi nõukogu jätkab neljaliikmelisena, kuhu kuuluvad Jaakko Sakari Mikael Salmelin, Tiina Mõis, Reet Saks ja Lauri Kustaa Äimä. Baltika nõukogust lahkuv Valdo Kalm on pikalt olnud Telia juhtivtöötaja ja praegu juhib Tallinna Sadamat.

Möödunud nädalal teatas rõivafirma Baltika, et tõmbab kokku oma tegevusi, lõpetab Eestis rõivatootmise ja koondab brändide hulka. Samuti on ettevõte teatanud suurest kahjumist ja vajadusest kaasata investoritelt lisakapitali selle katmiseks. Ettevõtte üldkoosolek, kus kinnitatakse majandusaasta aruanne ja soovitud muudatused toimub 12. aprillil.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: