Meelis Milder plaanib Baltika juhtimise uuele põlvkonnale üle anda

Foto: ERR

Baltika juhatuse esimees Meelis Milder ütles, et kaalub enda ettevõtte juhtimisest taandamist.

"Olen tõepoolest Baltikas päris kaua töötanud. Enne suurt väljakutset ja pööret ma küsin ikka endalt, et kas see on see, mida ma tahan ära teha. Arvan, et me oleme Baltikas jõudnud olukorda, kus minu kogemus võiks tulla kasuks, aga mulle loomulikult meeldiks, et noorem meeskond võtaks paari aasta jooksul juhtimise üle," ütles Milder usutluses "Aktuaalsele kaamerale."

Milder nentis, et 91 aastat tegutsenud Baltika saab hakkama. "Loodetavasti oleme karastunud. See on meie ajaloo üks suuremaid muudatusi. Keskendume tuludele ja viime kuludega vastavusse," sõnas Milder, kes on Baltika juhatuse esimees olnud 1991. aastast.

"Täna on minu jaoks päris kurb päev. Pärast 60 aastast oma tootmise omamist pidin täna minema meie tehase tööliste ette ja rääkima sellest perspektiivist. Meil on kuus kuud ette valmistada uusi hankekohti. Need saavad olema tõenäoliselt Euroopas, ilmselt Lõuna-Euroopas või Türgis," rääkis Milder.

Rõivakontsern Baltika otsustab, et sulgeb Eestis tootmise, koondab 340 töötajat ja sulgeb Mosaic ja Bastioni brändid.  2019–2020 tegevusplaani elluviimiseks on alates 22. märtsist AS Baltika juhatuse kolmandaks liikmeks Mae Hansen.  

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: