Eesti Posti postiäri ja Balti pakiäri juht kaotavad töö

Pärnu mnt Omniva Tallinnas
Pärnu mnt Omniva Tallinnas Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eelmise aasta oktoobris hakkas Eesti Post ette valmistama ettevõtte paki- ja postiäride liitmist ning protsessi osana otsustas ettevõtte nõukogu juhatusest tagasi kutsuda senise Eesti postiäri juhi Kaida Kauleri ja Baltikumi pakiäri juhi Andre Veskimeistri.

"Andre ja Kaida kutsuti Eesti Posti juhtima vastavalt pakiäri ja postiäri ning nad mõlemad on teinud ära muljetavaldava töö," ütles

Eesti Posti nõukogu esimees Sten Soosaar tunnustas Kaulerit universaalse postiteenuse osutamise parandamise eest ja Veskimeistrit töö eest Omniva kaubamärgi ülesehitamisel. Nüüd on Soosaare sõnul aeg astuda ettevõtte arengus uus samm ning panna kaks ärivaldkonda kokku, sest logistikaäri võti on konsolideerumises, mitte eraldumises.

"Nõukogu soov on ehitada üles jätkusuutlik ja kliendikeskne ettevõte, mis pakub meile kõigile lihtsat ja kvaliteetset teenust mõistliku tasu eest," ütles Soosaar.

"Me näeme postivõrku ühtse tervikuna, kus postipakile postkontorisse järgi minnes saaks järjekorrale sattudes paki paari nupuvajutusega näiteks lähedalasuvasse automaati suunata, kuhu sellele hiljem järele minna. Postiteenus ei peaks sõltuma sellest, millises formaadis on saadetis lähetatud ning peame püüdlema ühtsema kliendikogemuse poole."

Eesti Posti juhatuse liikmena jätkavad Charlie Viikberg ja uue liikmena senine Eesti pakiäri juht Kristi Unt. Nõukogu on alustanud ka kolmanda juhatuse liikme otsingut.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: