Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.
Hollywoodi režissöör Tony Scott tegi enesetapu

Hollywoodi režissöör Tony Scott, kelle filmide hulka kuuluvad muu hulgas Top Gun ja Beverly Hills Cop II, hüppas Los Angeleses sillalt alla ja sai surma.
68-aastasena surnud Tony Scott sündis Suurbritannias. Ta oli Alieni režissööri Ridley Scotti vend, vahendas BBC.
Pealtnägijate kinnitusel parkis Scott kohaliku aja järgi kella 12.30 paiku oma auto ning hüppas Vincent Thomase sillalt alla. Tema keha toodi sadamas veest välja kolm tundi hiljem.
Viimasel ajal tegi Tony Scott sagedasti koostööd Denzel Washingtoniga, kellega koos valmis tal näiteks film Man on Fire ja viimati ka Unstoppable.
Kuulujuttude järgi oli Scott koos Tom Cruise'iga ette valmistamas Top Guni teist osa.
Toimetaja: Oliver Kahu










