Ojuland kummutab väiteid europarlamendi raha eest reklaami tellimisest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Kristiina Ojuland lükkab ümber 4. märtsil Eesti meediaväljaannetes ilmunud väited, et ta olevat tellinud Euroopa Parlamendi rahade eest reklaami.

"Olen sügavas hämmingus taoliste artiklite ilmumise pärast, sest väide, nagu oleks nimetatud arved makstud Euroopa Parlamendi rahade eest, pole tõene. Soovisin maakonnalehtedes avaldada tervituse vabariigi aastapäevaks. Tervitusele oli lisatud üleskutse ühineda mõttekaaslastega Rahva Ühtsuse Erakonnast, sooviga kaasata kohalikke inimesi Eesti tuleviku üle kaasa rääkima. Arved on saadetud minu kontorisse ning ma tasun need ise," teatas Ojuland.

Ta märgib, et algselt Lääne Elus ilmunud artiklis pole arvesse võetud tema kommentaari, mida on tunnistanud ka artikli kirjutanud ajakirjanik telefonivestluses.

"Selle asemel lisati artikli lõppu lause "Kristiina Ojulandi kommentaari ei õnnestunud saada". Mis on seega samuti lugejaid eksitav väärinfo. Anita Keivabu, keda on teksti tarvis intervjueeritud võib-olla küll Kristiina Ojulandi mõttekaaslane, kuid ainuüksi tema arvamus arve tasuja kohta ei saa kindlasti olla terve artikli aluseks," märgitakse pressiteates.

Toimetaja: Sven Randlaid

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: