Prints Philip tegi autoga avarii, keegi tõsisemalt viga ei saanud

Ühendkuningriigi kuninganna Elizabeth II abikaasa prints Philip sattus kuningaperele kuuluva Sandringhami mõisa lähedal oma Land Roverit juhtides liiklusõnnetusse, kinnitas Buckinghami palee neljapäeval. Tema auto põrkas kokku teise sõiduautoga, keegi tõsisemalt viga ei saanud.

Pärast õnnetust läbis Edinburghi hertsog igaks juhuks tervisekontrolli, arstid kuulutasid 97-aastase printsi täiesti terveks, vahendasid BBC ja ERR-i teleuudised.

Teises autos, milleks oli Kia, viibinud kaks naist said kergeid vigastusi. Hiljem lasti nad juba haiglast koju.

Õukond pole teatanud, kas printsi autos oli ka kaassõitjaid. Küll aga tunnistasid kaks Kias viibinud naist, et aitasid prints Philipi autost välja. Kuninganna abikaasa olevat olnud teadvusel, kuid silmnähtavalt šokeeritud.

Norfolki politsei kinnitusel olid mõlemad sõidukijuhid kained.

Kõrgest vanusest hoolimata on prints Philipil kombeks oma autot ise juhtida. Samas on ta tervise ja vanuse tõttu loobunud ametiülesannete täitmisest ning seetõttu osaleb 92-aastane kuninganna Elizabeth oma riigipea ülesannete täitmisel ilma abikaasata.

Toimetaja: Laur Viirand

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: