Aastapäeva paraad sulgeb kahel päeval liikluse Tallinna kesklinnas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Vabariigi aastapäeva paraad Vabaduse väljakul
Vabariigi aastapäeva paraad Vabaduse väljakul Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti vabariigi 102. aastapäeva paraadi ettevalmistamise ja toimumise ajal 23. ja 24. veebruaril suletakse liiklus ja piiratakse parkimist Vabaduse väljakul ning seda ümbritsevatel tänavatel. Bussid ja trollid suunatakse sel ajal ümbersõidule, trammiliiklus katkeb.

Paraad ja koristustööd sulgevad Vabaduse väljaku 24. veebruaril kell 11.00 kuni 19.00. Paraadi  peaproov viiakse läbi 23. veebruaril kella 20.00 ja 23.59 vahel Vabaduse väljakul ja seda ümbritsevatel tänavatel.

Paraadi ettevalmistamise ja korraldamise ajal suletakse liikluseks Falgi ja Komandandi tee, Toompea tänav Wismari tänava ja Kaarli puiestee vahel, Vabaduse väljak, Harju, Kuninga, Vana-Turu, Viru tänav, Tõnismäe tänav Kaarli puiestee ja Toompuiestee poolses otsas, Toompuiestee Luise tänava ja Endla tänava vahel, Pärnu maantee Viru ringristmiku ja Kaarli puiestee vahel, Georg Otsa tänava ja Suur-Karja tänava Pärnu maantee poolses ots, Estonia puiestee Kentmanni tänava ja Pärnu maantee vahel, Mere puiestee Ahtri tänava ja Viru ringristmiku vahel, Kanuti tänav Mere puiestee poolses otsas, Inseneri tänav Mere puiestee poolses otsas ning Viru ringristmik.

Ümbersõidule suunatakse trolliliinid nr 1 ja 3 ning bussiliinid nr 3, 5, 16, 17, 17A, 18, 18A 20, 20A, 21, 21B, 23, 24, 24A, 36, 40, 41, 41B, 42 ja 73. Trammiliinid nr 1, 2, 3 ja 4 suletakse ajutiselt paraadi ajaks.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: