Finnair alustab juulist lende Euroopa ja Aasia riikidesse

Soome lennufirma Finnair alustab juulist lendudega mitmetesse Euroopa ja Aasia sihtkohtadesse, mida vahepeal seoses koroonapandeemiaga ei teenindatud.

Ettevõtte ärijuht Ole Orver ütles pressiteates, et ettevõte kavatseb juulis lennata 30 protsenti tavalendude mahust.

Orveri sõnul lisab ettevõte lennuliine ja sagedusi vastavalt nõudluse kasvule järgnevate kuude jooksul.

Finnairi kommunikatsioonijuht Päivy Tallqvist selgitas, et tegemist ei ole tingimata koheste suurte muutustega, vaid lende saab paindlikult lisada.

"Kui riigis kehtivad reisipiirangud, siis loomulikult me arvestame nendega," sõnas Tallqvist.

Juulis alustab ettevõte lende olulisse turupiirkonda Aasias, mille seas Tokyo, Osaka, Soul ja Bangkok. Jätkatakse ka lende Pekingisse, Shanghaisse ja Hongkongi, kui selleks on kohalike võimude nõusolek. Lendudega Delhisse ja New Yorki alustatakse augustis.

Air France loodab juuliks sihtkohtade arvu kahekordistada

Lennufirma Air France teatas esmaspäeval, et loodab praegu teenindatavate sihtkohtade arvu juuliks kahekordistada, nende seas ka 40 linna Euroopas.

"Praegusest kuni juuni lõpuni ja tingimusel, et reisipiirangud kaotatakse, plaanib Air France oma lende järk-järgult jätkata," teatas lennufirma.

Nagu teisedki lennufirmad peatas Air France enamuse oma lendudest seoses koroonaviiruse pandeemia tõttu kehtestatud piirangutega ja nõudluse kokkuvarisemise tõttu.

Air France teenindab praegu vaid kuni viis protsenti oma tavapärasest graafikust ja korraldab reise vaid 43 sihtkohta.

Ettevõte sai Prantsusmaa valitsuselt ellujäämiseks seitsme miljardi euro suuruse päästepaketi.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: