Video: uue aasta tervitamine Tallinnas, Tartus, Kuressaares, Paides

Tavapärast ilutulestikku korraldati aastavahetusel seekord vaid üksikutes linnades. "Aktuaalne kaamera" oli aastavahetuse tähistamisel kohal mitmes linnas.

Esimest korda ei olnud suurt ilutulestikku Tallinnas ning seda asendas valgusetendus. Muusika kirjutas spetsiaalselt aastavahetuse jaoks Tiit Kikas ning etendust sai jälgida Vabaduse väljakul, kus toimus ka aastalõpukontsert.

Kuressaares saadeti eelmine aasta ära ja võeti uus vastu ilma suurema ilutulestikuta. Rahvarohkes Kuressaare kesklinnas hoidis meeleolu üleval ansambel Onud, kelle muusika saatel tantsiti uude aastasse.

"Aktuaalne kaamera" mahutas 12 tundi aastavahetust Kuressaares pooleteise minutisse:

Tartus kogunes südaööks Raekoja platsile tuhatkond inimest. Kuigi linn ilutulestikku ei korraldanud, kostus kesklinnas vägev paugutamine.

Ka Paide linnavalitsus ametlikku ilutulestikku ei korraldanud, kuid reformierakondlasest linnavolikogu esimees Tarmo Alt oli teist meelt ning organiseeris korjanduse. Rahvaannetuste toel telliti 3000 eurot maksnud tulevärk. Saluut Paide linnasüdames oli siiski tagasihoidlikum kui mõnel varasemal aastal.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: