Oprah Winfrey esinemine Kuldgloobustel on toonud sotsiaalmeedias kaasa tormi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Sotsiaalmeediavõrgustikud, eriti USA-s, on pannud kihama kõne, mille esitas tuntud meediastaar Oprah Winfrey Hollywoodis Kulgloobuste jagamisel. Kõne järel on kutsutud Winfreyd juba USA presidendiks kandideerima.

"Uus päev on horisondil. Kui see päev lõpuks saabub, siis sellepärast, et suurepärased naised, kellest osa on siin ruumis, ja mõned fenomenaalsed mehed näevad ränka vaeva, et muutuda liidriks ja juhtida meid ajastusse, mil keegi ei saaks enam öelda "Mina ka"," kõneles Winfrey Kuldgloobuste jagamise tseremoonial.

ERR-i Washingtoni korrespondent Maria-Ann Rohemäe ütles "Aktuaalsele kaamerale", et Oprah Winfrey ei ole kunagi öelnud, et ta kavatseb presidendiks kandideerida, pigem on ta varem öelnud, et teda ei huvita aktiivses poliitikas osalemine.

Samas pärast Kuldgloobustel peetud kõne on tema lähedased ja sõbrad öelnud, et presidendiks kandideerimist on Winfreyle soovitatud ning ta mõtleb selle peale tõsiselt.

Rohemäe hinnangul on Donald Trumpi valimisega presidendiks alanud USA-s uus poliitiline ajastu, sest inimesed arvavad, et igaühest võib saada president.

"Selliseid poliitilise maiguga kõnesid on meediastaarid või näitlejad varemgi pidanud, aga neid pole võetud nii tõsiselt. Ja kui üks inimene seda Oprah Winfrey kõne eriti tõsiselt võtab, siis see on Donald Trump, kes on juba öelnud, et kui Winfrey 2020. aastal kandideerib, siis ta kavatseb teda võita," lisas Rohemäe.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: