Ehitajad loodavad Arnold Rüütli tulevase kodu sügiseks katuse alla saada ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ametist lahkunud presidendi, eelmisel nädalal 90. sünnipäeva tähistanud Arnold Rüütli krundil Tallinnas Maarjamäel Künnapuu tänaval käib ehitustöö. Eeldatavasti saavad hooned sügiseks katuse alla.

Rüütli nõunik Jüri Kann ütles ERR-ile, et kui kõik sujub plaanipäraselt, siis aasta lõpuks saavad hooned uksed-aknad ette ja katusetööd valmis, samuti krundi korrastus- ja haljastustööd.

Alates 2006. aastast elab Rüütel Nõmmel Kaare teel asuvas majas, mis kuulub Riigi Kinnisvara AS-ile. Kui Rüütel on sealt ära kolinud, siis on RKAS-i otsustada, mis sellest edasi saab.

Arnold Rüütli abikaasa Ingrid Rüütel ütles ETV-le antud usutluses, et Kaare tee maja läheb aasta jooksul kapitaalremonti ja sealt me peaksid nad niikuinii välja kolima. "Kuna me Tartusse ei taha päris tagasi minna, sest elu on läinud nii ja ka kogu pere elab ka Tallinnas, siis peaks Tallinnas mingi elamise soetama," sõnas Ingrid Rüütel.

Künnapuu tänavale kerkib Rüütli krundile lisaks elumajale veel hoone, kus hakkab asuma üldkasutatav arhiiv ja raamatukogu.

Krundi kinkis Rüütlile Tallinna linn 2014. aastal.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: