Kaart: Gonsiori ja Pronksi tänaval muutub pühapäevast liikluskorraldus

Gonsiori ja Pronksi tänava ristmiku liiklus on piiratud 1. juulist kuni 2. septembrini.
Gonsiori ja Pronksi tänava ristmiku liiklus on piiratud 1. juulist kuni 2. septembrini. Autor/allikas: Anette Parksepp/ERR

Pühapäeval algavad ehitustööd Tallinnas Gonsiori ja Pronksi tänava ristmikul, millega muudetakse piirkonna liikluskorraldust.

Ristmiku ehitustööd algavad 1. juulil kell üheksa hommikul ja kestavad plaanide järgi 2. septembrini 2018.

Kogu perioodil tagatakse liiklejatele ristmikul mõlemas suunas läbipääs ühe sõiduraja ulatuses. Kuna teetööd tekitavad ummikuid, on Pärnu maantee poolt tulijatel ja Pirita või Lasnamäe poole liiklejatel soovitatav kasutada ümbersõiduks Juhkentali tänavat.

Sadama poolt tulijatel on soovituslik ümbersõit Tuukri tänava ning Narva maantee kaudu.

Kaardile on märgitud soovituslikud sõidusuunad: sinisega Pirita ja Lasnamäe suund, rohelisega kesklinna ja Põhja-Tallinna suund ning punasega sadamast väljuv suund. Ikoonidele ja joontele klõpsates saab muudatuste kohta täpsemat infot. Kaarti saab suurendada nurgas asuva plussmärgi abil. Kaart: Anette Parksepp

Linn palub liiklejatel, sealhulgas jalakäijatel, järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning varuda tuleb rohkem aega.

Toimetaja: Anette Parksepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: