Otse kell 11: eksperdid arengutest Euroopa Liidus

Riigikogu Toimetiste värske number
Riigikogu Toimetiste värske number Autor/allikas: Riigikogu

Kolmapäeval kell 11 toimub Toompea lossis Riigikogu Toimetiste (RiTo) uue, Euroopa Liidu arengutele keskenduva numbri esitlus, kus arutlevad kliima- ja energiapoliitika eriesindaja välisministeeriumis suursaadik Kaja Tael, Ühendkuningriigi EL-ist väljaastumise koordinaator välisministeeriumis Karin Rannu ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi siseturu osakonna nõunik Christman Roos. Otseülekandes saab arutelu jälgida portaali ERR.ee vahendusel.

Muu hulgas tuleb jutuks see, milles lepitakse kokku Euroopa Liidu roheleppes, miks Brexitil õiget minekut ei ole ja mis on reaalajamajandus. Paneeli juhib RiTo peatoimetaja Tiina Kaalep.

RiTo numbri fookusosa avab diplomaat Matti Maasika essee "Ankur või kompass – Euroopa Liit kriisiolukorras", kus ta analüüsib koroonakriisi moraalseid ja õiguslikke valikuid, mida lubavad kokkulepped, mis meid siia on toonud. Täpsemalt saab RiTo teemadega tutvuda riigikogu kodulehel.

Järgmine RiTo number ilmub 2020. aasta detsembris.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: