Lang jätkab Kuku raadios meediakriitilise saate tegemist

Otse Uudistemajast Rein Langiga
Otse Uudistemajast Rein Langiga Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Reformierakonna liige Rein Lang, kes asus tööle erakonnakaaslasest riigikogu aseesimehe Hanno Pevkuri nõunikuna, jätkab Kuku raadios meediakriitilise saate "Olukorrast ajakirjanduses" tegemist.

Kuku raadio peatoimetaja Ainar Ruussaar ütles, et Rein Langi aktiivsemas kaasalöömises poliitikas ta probleemi ei näe.

"Kogenud saatejuht, endine peatoimetaja. Loodetavasti hoiab seda saadet ka edaspidi tasakaalus," ütles Ruussaar.

"Iga nädala lõpus saan ma ülevaate nendest teemadest, mida nad laias laastus saates käsitleda kavatsevad. Esmaspäev aeg-ajalt toob mingisuguseid muutusi. Tegemist on otsesaatega. Ma ei ole kordagi näinud, et seal oleks mingisugune partei peakontorist tulev link saates "Olukorrast ajakirjanduses"," rääkis Ruussaar.

Ruussaare sõnul on saade ainus Eesti meediakriitiline saade, kus ühtviisi kritiseeritakse nii Eesti Rahvusringhäälingus toimuvat kui ka näiteks Kuku raadioga samasse kontserni kuuluva Postimehe sisu.

Rein Lang ise ütles, et päris kindlasti ei hakka ta saates tulevikus edastama Reformierakonna ametlikku positsiooni.

"Mina esindan selles saates täielikult iseennast. Mitte kedagi muud," ütles Lang, lisades, et parteilised soovitused lähevad talle samavõrd korda kui hane selga vesi. "Ma suudan lahus hoida need asjad. Sellega ei ole mul kunagi probleemi olnud."

"Olukorrast ajakirjanduses" on Kuku raadio eetris igal esmaspäeval. Lisaks Rein Langile teeb saadet meediaõppejõud Väino Koorberg. Saates arutatakse reeglina ajakirjanduses toimuvat.

Toimetaja: Huko Aaspõllu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: