Nestor: Langile tööülesannete andmine on Pevkuri otsustada

Riigikogu esimehe Eiki Nestori sõnul on nõunikuks palgatud Rein Langile tööülesannete andmine aseesimees Hanno Pevkuri otsustada ja valdavalt on see riigikoguga seotud.

"Riigikogu tööst tal pääsu pole," ütles sotsiaaldemokraatlikku erakonda kuuluv Nestor. Ta lisas, et riigikogu kantselei palgal olles on see ikkagi põhitegevus, aga kui aega jääb ka muuks tööks, siis võib ka erakonnale programmi kirjutada.

"Kõik sõltub sellest, kui palju Pevkur Langile ülesandeid paneb. Seda ei tee ei riigikogu kantselei ega juhatus," sõnas Nestor, lisades, et tema nõuniku ja abi tööpäev kulub riigikogu asjade ajamisele mitte parteitööle. Nestori nõunikud on parteitud.

Reformierakonda kuuluv Lang on oma erakonnakaaslase Pevkuri nõunik alates sellest nädalast. "Mul on hea meel, et meie meeskonnaga taasliitus Rein Lang. Rein jätkab tööd ka Nortalis, kuid tema rikkalik kogemus parlamendis, valitsuses ja erakonnas aitavad meil eelkõige ideoloogilises plaanis atra seada, et olla parimas vormis löögirusikas 2019. aasta Riigikogu valimistel,” ütles Pevkur kolmapäeval erakonna pressiteate vahendusel.

"On selge, et iga päevaga kasvab Eesti inimeste ootus, et Reformierakond võtaks taas riigi juhtimise vastutuse. Me peame selle vastutuse õigustamiseks kõvasti tööd tegema ja seda parima võimaliku meeskonnana," lisas Reformierakonna esimees Pevkur.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: