Kadrina keskkooli töötajaist lasi end vaktsineerida 93 protsenti

Kadrina keskkooli direktor Arvo Pani ütles, et kooli 80 töötajast 93 protsenti on koroonaviiruse vastu vaktsineeritud. Direktori sõnul ei pidanud töötajaid selleks veenma.

Pani rääkis "Ringvaates", et tema ei teinud midagi erilist selleks, et nii suur hulk töötajaid oli nõus laskma end vaktsineerida.

"Pigem tuli initsiatiiv õpetajate poolt, kui kuuldi, et õpetajate vaktsineerimine algab, ja pigem küsiti minult, millal me vaktsineerimisega saame alustada. Ma arvan, et meie töötajate teadlikkus ja vastutustunne on niivõrd tasemel, et nad lihtsalt said aru, milline olukord on ja tegelikult vaktsineerimine on ju väljapääs praegu tekkinud tõeliselt raskest olukorrast," rääkis direktor.

Koolide selle õppeaasta ebakindlast olukorrast rääkides ütles Pani, et aasta on olnud kõigile keeruline.

"Meie peame ütlema, et oleme suhteliselt palju saanud kontaktõppel viibida. Kuulates, kuidas Tallinnas või teistes omavalitsustes on elu läinud, siis meie väga kurta ei saa. Küll aga peame kogu aeg olema valmis, et ühel hetkel õppekorraldust muuta," rääkis Pani.

Ta tunnustas õpetajaid tubli töö eest. "Eks see on teinud meie elu keeruliseks, eriti õpetajate elu. Õpetajad peavad distantsõppel panustama oluliselt rohkem. Kõigi Eesti õpetajate ees tuleb müts maha võtta, et nad on olukorraga suhteliselt hästi hakkama saanud," sõnas ta.

Pani ütles, et riik on küll pakkunud koolidele mitmesugust abi, aga üldiselt peavad koolid ikka ise hakkama saama.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: