Kell 20 "Suud puhtaks": kellele on vaja Eesti inimarengu aruandeid?

ETV arutelusaade "Suud puhtaks" teeb koos professoritega kokkuvõtte Eesti arengust viimase 25 aasta jooksul - milliste väljakutsete ees oleme seisnud ja kuidas on meie poliitikud teadlaste soovitusi kuulda võtnud.

Juba 25 aastat on Eesti tippteadlased meie riigi ja ühiskonna toimimise ning väljakutsete hindamiseks koostanud inimarengu aruandeid. Aruannete teemad katavad meie ühiskonna toimimise väga erinevaid aspekte: heaolu, majandus, haridus, tööhõive, rahvastik, kultuur, keel ja meedia. Raportid näitavad meile must-valgelt, kus ja milliste valikute tulemusena Eesti oma riigi arengus on.

Saates arutlevad Eesti ees seisvate väljakutsete ja valikute üle kuus professorit ja aruannete peatoimetajat: Marju Lauristin, Tiit Tammaru, Mati Heidmets, Raivo Vetik, Helen Sooväli- Sepping ja Erik Terk. Skype'is annavad oma kommentaarid ka endine peaminister Jüri Ratas ning IT-visionäär Linnar Viik.

"Suud puhtaks" algab ETV-s teisipäeval kell 20. Saate meeskond ootab vaatajate küsimusi, arvamusi ja mõtteid aadressil suudpuhtaks@err.ee. Otsesaate ajal on avatud telefoniliin vaatajate küsimusteks ja kommentaarideks.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: