Poska tänava remont katkestab nädalaks trammiliikluse Kadriorus

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Kadrioru tramm remondis Poska tänaval proovisõidul, olukorda jälgib TLT juht Deniss Boroditš Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Tallinnas jätkuvad Poska tänava remonditööd, mistõttu katkeb Kadriorus esmaspäevast, 14. juunist kuni 21. juunini trammiliini nr 3 töö ja trammiliin nr 1 suunatakse ümbersõidule suunal Kopli – Tondi – Kopli.

Trammiliin nr 1 sõidab ümberkorralduste ajal Tondi suunal Mere puiesteelt Viru väljaku kaudu Pärnu maanteele ja sealt Tondi tänavale ning Kopli suunal Tondi tänavalt  Pärnu maanteele ja Viru väljaku kaudu Mere puiesteele.

Täiendavad peatused tehakse kõikides selle liikumistee trammipeatustes ja ära jäävad Tallinna Ülikooli, Koidula, Kadrioru ja Poska peatused.

Ümberkorralduste ajaks tehakse Narva maanteele täiendavad bussipeatused: linnast väljuval suunal peatuvad bussiliinid nr 5 ja 8 Hobujaama peatuses ning bussiliinid nr 1A, 5, 8, 29, 60 ja 63 peatuvad Tallinna Ülikooli trammipeatuse piirkonnas. Kesklinna suunal tehakse bussiliinidele nr 1A, 5, 8, 29, 34A, 35, 38, 44, 51, 60 ja 63 ajutine peatus Bensiini ja Filmi tänavate ristmike vahelisel alal.

Linna tellimusel teeb Poska tänaval tee-ehitustöid OÜ RTS Infraehitus ja tööde maksumus on neli miljonit eurot. Rekonstrueerimistööd hõlmavad Poska tänava 750-meetrist lõiku Vesivärava tänavast Narva maanteeni, samuti 80-meetrist lõiku Vesivärava tänaval ja 200-meetrist lõiku Narva maanteel kesklinna suunal. Uuendatakse tehnovõrgud ja tänavavalgustus ning rajatakse sademeveekanalisatsiooni torustik. Tööde lepinguline tähtaeg on 15. oktoober.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: