Galerii: Madis Millingu ärasaatmine

Neljapäeval saadetakse Tallinnas Jaani kirikust viimsele teele näitleja, poliitik, kaitseliitlane ja vabatahtlik päästja Madis Milling, kes suri terviserikke tagajärjel möödunud nädalal.

Vaid 51-aastane Madis Milling suri 3. veebruari öösel, kui osales Tõdva vabatahtliku päästjana Saku lähedal tulekahju kustutamisel, kus teda tabas ootamatu terviserike ja mehe elu ei õnnestunud päästa.

Ta oli riigikogu XIII ja XIV koosseisu liige, samuti Saue linnavolikogu 2004–2015 ja Saue vallavolikogu liige 2017. aastast.

Leitnant Milling oli aktiivne kaitseliitlane juba 1990. aastast ning teda autasustati mitmete Kaitseliidu teenetemärkidega. Ta osales riigipöördekatse ajal augustis 1991 Tallinnas tele- ja raadiomaja kaitsel, hiljem tegutses riigikaitseõpetajana.

Milling töötas aastatel 1993-2015 saatejuhina Top Raadios, Raadio Sky Plusis, Raadio 3-s, Raadio Kukus, Vikerraadios ja Ring FM-is. Milling oli Vana Baskini Teatri näitleja 2007–2015.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: