Kell 20: "Impulss" võtab luubi alla kindlustushüvitised

ETV saate "Impulss" tänane stuudioarutelu keskendub kindlustushüvitistele. Stuudios arutlevad jurist ja kindlustusõiguse õppejõud Olavi-Jüri Luik, liikluskindlustuse fondi ja kindlustusseltside liidu juhatuse esimees Mart Jesse ja riigikogu liige Karmen Joller.

2020. aasta suve veetis 27-aastane Alice Niinepuu perega Soomes maalilise Saimaa järve ääres. Suvepuhkus lõppes aga traagilise autoõnnetusega, mis aheldas noore naise aastateks voodisse. Taastusraviks ja koduhoolduseks ei piisa kindlustusfirma pakutud mõne tuhande euro suurusest hüvitisest.

Kui Alice ja tema ema hakkasid asja uurima, tuli ilmsiks kindlustusseltside hoolega varjatud saladus: kindlustus võib maksta kannatuste eest mitu korda suuremat valuraha kui seaduses kirjas.

Saatejuhid on Anna Pihl ja Uljana Kuzmina, toimetajad Katariina Krjutškova, Tiina Jõgeda, Tiina Kaukvere ja Sofia Suhhareva, režissöörid Sigre Silm ja Sebastian Koljak, produtsent on Birgit Rae.

"Impulss" algab ETV-s kell 20.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: