Automaks on tulnud selleks, et jääda, arvavad Reformierakonna ja Eesti 200 poliitikud
Nii reformierakondlasest rahanduskomisjoni esimees Annely Akkermann kui ka Eesti 200 saadikurühma esimees Toomas Uibo arvavad, et automaks on tulnud selleks, et jääda ning seda ei peaks järgmistel aastatel ära kaotama.
Uibo sõnul on selline ka kogu Eesti 200 seisukoht, olgugi, et veel kuu aega tagasi tegi erakonna juht Kristina Kallas ettepaneku maks ära kaotada.
Johannes Voltri









