Sõõrumaa valimiskünnisest: tuleme kõvasti üle

Edgar Savisaar ja Urmas Sõõrumaa.
Edgar Savisaar ja Urmas Sõõrumaa. Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Savisaare valimisliidu ja Tegusa Tallinna juhtfiguur Urmas Sõõrumaa kommenteeris ERR-i uudistetoimetuse tellitud Turu-uuringute AS-i uuringut, mille järgi jääks valimisliit alla valimiskünnise ja ütles, et talle on alati meeldinud üllatada ja valimisliit tuleb kõvasti üle künnise.

"Kui te vaatate minu kohta kehtivaid reitinguid mingist vanast ajast, siis mulle on meeldinud üllatada. Juhin tähelepanu, kui ma sain olümpiakomitee presidendiks, siis 14. märtsi õhtul minust isegi ei rääkinud keegi midagi. Teame, et Jüri Ratas oli praktiliselt president, Tõnu Tõnistel olid ka hääled täis, Erki Noolel oli mõni puudu, Sõõrumaad polnud olemaski. Aga mis juhtus?," kommenteeris Sõõrumaa ERR-ile.

Küsimusele, kas tulete üle viie protsendi, vastas Sõõrumaa, et loomulikult. "Ma olen optimistlik, kõvasti tuleme üle," ütles Sõõrumaa.

ERR-i uudistetoimetuse tellitud Turu-uuringute AS-i 1012 vastajaga küsitlusest selgus, et Savisaare valimisliit ja Tegus Tallinn jääksid nelja protsendiga napilt alla valimiskünnise.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: