Obama esineb Helsingis toimuval ärifoorumil

President Obama Tallinna lennujaamas USA ja Eesti kaitseväelastega kohtumas.
President Obama Tallinna lennujaamas USA ja Eesti kaitseväelastega kohtumas. Autor/allikas: Tanel Valdna/ERR

Helsingis toimuval Põhjamaade ettevõtlus- ja juhtimiskonverentsil Nordic Business Forum esineb ka USA eelmine president Barack Obama.

"Barack Obama on äsja kinnitanud oma osalemise Põhjamaade juhtival ärikonverentsil Nordic Business Forum, mis toimub 26. ja 27. septembril Helsingis. Obama esineb regiooni suurimale äriauditooriumile, mille hulgas on ka suur delegatsioon Eestist," kirjutasid konverentsi korraldajad pressiteates.

"President Obama saamine konverentsi peaesinejaks on meile suur töövõit. Konverentsi sisu oli juba ennegi tugev, aga see uudis on kavale ilus kroon. Kahtlemata olulisim esineja, kes meil kunagi olnud on. Usun, et president Obama inspireerib paljusid ja tema nägemine ärikonverentsil kõnelemas on suure tõenäosusega meile paljudele ainulaadne kogemus," rääkis Nordic Business Forumi kaasasutaja ja nõukogu esimees Hans-Peter Siefen.

Käesoleva aasta Nordic Business Forum keskendub kolmele põhiteemale: strateegia, inimvõimekus ja tehisintellekt.

Konverentsil on juba varasemalt väljakuulutatud esinejate seas Whole Foods Marketi asutaja ja tegevjuht John Mackey, mäesuusalegend ja olümpiavõitja Lindsey Vonn, konsultatsioonifirma Strategos asutaja Gary Hamel, sotsiaalpsühholoog Amy Cuddy, Blockchain Research Institute'i kaasasutaja ja juhataja Don Tapscott, MIT digitaalmajanduse initsiatiivi kaasdirektor Andrew McAfee ja "Quiet Revolution" kaasasutaja Susan Cain.

Nordic Business Forumi konverentsidel on varasemalt esinenud Al Gore, Jack Welch, Arnold Schwarzenegger, Arianna Huffington, Sir Richard Branson, Ben Bernanke, Will Smith, Steve Wozniak, Seth Godin, Simon Sinek ja paljud teised.

Helsingis toimuv iga-aastane suurkonverents toob kokku üle 7500 äriliidri üle 40 riigist. Suurim välisdelegatsioon rohkem kui 900 liikmega on Eestist.

Ajaleht Financial Times on kirjutanud, et tasu USA endise riigipea Obama kõne eest on umbes 400 000 dollarit.

Toimetaja: Laur Viirand

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: