Omniva hakkab testima Cleveroni pakikappe

Cleveroni pakiautomaat.
Cleveroni pakiautomaat. Autor/allikas: Cleveron

Omniva kaubamärki kasutav riiklik logistikafirma AS Eesti Post hakkab katsetama Cleveroni pakikappe ehk kodu-pakiautomaate, et testida seda kui ühte võimalikku tulevikulahendust saadetiste kättetoimetamisel.

Omniva juhatuse esimehe Ansi Arumeele sõnul usub Omniva viimase miili automatiseeritud lahendustesse ning testib selle valdkonna paljutõotavaid innovaatilisi lahendusi, teatas Omniva.

"Kodu juures olev pakikapp on uudne võimalus, kuidas jõuda klientidele lähedale ning pakkuda neile mugavat teenust, kus inimene ei oota pakki, vaid pakk inimest," ütles Arumeel. "Pakiautomaatide populaarsus kogu Baltikumis on end juba tõestanud, pakikapp oma kodulähedusega lisab sellele täiendava mugavusastme."

Esimeses faasis hõlmab Omniva piloot piiratud aadressidele paigaldatud pakikappe Viljandis, kuhu hakatakse tooma koduaadressile kulleriga tellitud saadetisi. Samuti pannakse pakikappi ka piloodis osalevate aadresside postisaadetised nagu lihtkirjad, perioodika ja otsepost, et klient saaks nii posti kui pakid kätte ühest kohast.

"Omniva on innovaatiline ettevõte ja testib mitmeid erinevaid lahendusi, mis võivad klientidele huvi pakkuda ning saadetiste kättetoimetamist lihtsustada. Pakikappide piloodi eesmärk on saada tagasisidet klientide valmiduse kohta teenust kasutada," ütles Arumeel.

Eelmisel aastal piloteeris Omniva Tallinnas Kakumäel pakkide kättetoimetamist Starshipi pakirobotitega.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: