Arendaja rajab Veskimöldresse kaubanduskeskuse ja tankla

Ehitustööd Veskimöldres.
Ehitustööd Veskimöldres. Autor/allikas: arenduse Facebooki lehekülg

Tallinna külje all asuva Veskimöldre elurajooni edasiarenduse 155 krundist on praeguseks müüdud 35 ning lisaks ühepere- ja ridaelamutele kerkib sinna kaubanduskeskus, mille ankurrentnik on Rimi. Tuleval aastal on piirkonda oodata ka uut tanklat.

Uusarenduse infrastruktuur sai valmis juba mõne aja eest ning Brave Capitali juhatuse liikme Veljo Kuuse sõnul on 155 krundist 35 endale omaniku leidnud.

Lisaks ehitatakse Veskimöldre edasiarendusse ka kaubanduskeskus, mis avab uksed tuleval sügisel ning mille ankurüürnik on Rimi. Kuusk ütles ERR-ile, et keskuse lõplik põhiplaan valmis alles eelmisel nädalal ning läbirääkimised teiste võimalike üürnikega alles algasid. Vabu pindu on lisaks Rimile 700 ruutmeetrit.

Kuusk märkis, et kuna kilomeetri raadiuses elab juba üle tuhande pere, siis on pood ja teenused sinna kindlasti oodatud.

"Järgmisel aastal plaanime kodukeskuse kõrvale rajada tankla, mis Veskimöldre elanikel siiani kodu lähedal puudub," lisas ta.

Praegu käib Veskimöldres aktiivne ehitus - valminud on esimene ridaelamu ning valmimas on kümned majad ja mitmed uued ridaelamud. 

"Meie plaan on müüa umbes kaks kuni neli krunti kuus, et koht liialt ehitustandriks ei muutuks. Kui seni müüsime vaid ehitusvalmis krunte ja ridaelamubokse, siis nüüd pakume klientidele ka valmis kodu eramute näol," rääkis Kuusk.

Kruntide müüki alustati eelmisel aastal ning kõik krundid on plaanis ära müüa seitsme aastaga. Müügiargumentidena tõi Kuusk välja eelkõige asukoha, arenduse keskele rajatava uue põhikool-lasteaia, aga ka olemasolevad Laagri lasteaiad, kooli, tennisekeskuse jms.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: