Abilinnapea Mölder: reklaamimüük linnaosalehtedesse pole turusolkimine ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder.
Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Keskerakondlasest Tallinna abilinnapea Tõnis Mölderi väitel pole reklaamimüük linnaosalehtedesse turusolkimine, vaid põhjendatud tegevus info edastamiseks.

"Linnaosalehtede reklaamimüük on põhjendatud, sest erameedia ei paku spetsiifiliselt piritalasele või lasnamäelasele midagi," vastas  Mölder Eesti Ajalehtede Liidu avaldusele, nagu oleks tegemist turusolkimisega.

"Erasektor ei paku ühtegi spetsiifiliselt lasnamäelasele, piritalasele või mustamäelasele suunatud väljaannet, nagu seda teeb Tallinna linn," ütles Mölder linnavalitsuse pressiteenistuse vahendusel.

Tema sõnul linnaosalehti loetakse ja reklaami neisse ostetakse üsna agaralt. "Ju siis on seda vaja. Kui keegi tahab jõuda just selle piirkonna inimesteni, siis on linnaosalehte pandud sõnum igal juhul täpsemalt sihitud kui mõne üleriikliku kanali puhul."

Väljaanded Pealinn ja Stolitsa praegu reklaami ei müü, kuid linnaosalehed teevad seda.

"Reklaamimüük aitab linnaosalehti üleval pidada ja selline lahendus on maksumaksja rahakotile sõbralik," rääkis Mölder. "Pigem kuuleme ka opositsiooni poolt hääli, et linnameedia peaks teenima rohkem omatulu."

Poliitilise tasakaalu saavutamiseks soovitas Mölder, et opositsioonijõud suhtleks rohkem linnaosalehtedega ja Pealinna-Stolitsaga. Abilinnapea lisas, et sotsiaaldemokraatide poolt ta näeb teatud panustamist, Isamaa poolelt on Mart Luik linnameedias rohkem kaasa löönud. "Reformierakond boikoteerib neid, aga see on juba nende valik," ütles Mölder.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: