Lääne-Virumaal kutsutakse mehi liikuma

Foto: erakogu

Selleks et propageerida tervislikke eluviise, alustati Lääne-Virumaal sarja "Kutsume mehed liikuma", kus üheksa kuu vältel tutvustatakse soovijatele maakonna sportimispaiku. Sarja läbiv joon on see, et tähtis pole võit, vaid osavõtt ehk etappidel ei võistelda, vaid nauditakse hea seltskonnaga koos liikumist. Avalöök tehti Rakvere kettagolfirajal.

Vihmasest ilmast hoolimata tuli kettagolfi proovima üle paarikümne mehe, kes said juhendajate käe all tuttavaks selle Eestis üha suuremat populaarsust koguva viskemänguga. Kuu aja pärast ootavad Kunda spordikeskus ja vesiaeroobika. Nii jätkatakse kord kuus kokkusaamist ja erinevate liikumisviisidega tutvumist maikuuni.

Üks sarja eestvedaja Robert Salep hellitab lootust, et osalejad saavad etappidel kogetust innustust liigutada ennast ka kahe etapi vahepeal.

Kuigi sarja "Kutsume mehed liikuma" üks läbivatest teemadest on Eesti mehi kimbutav ülekaal, siis mööda ei saa vaadata korraldajate sõnul sellestki, et aina rohkem tekib tervisehädasid arvutite ja nutiseadmete taga sundasendis olemisest.

Liikumissarja etappidele on oodatud kõik mehed, ka need, kel pole plaanis kogu seeriat kaasa lüüa.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: