Tallinna sotsid valivad uue juhi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karin Paulus
Karin Paulus Autor/allikas: Viktor Burkivski

Tallinna sotsiaaldemokraadid kogunevad esmaspäeval üldkogule, et valida piirkonnaorganisatsiooni esimees ja juhatus. Üks kandidaat esimehe kohale on alles hiljuti erakonnaga liitunud Raimond Kaljulaid, partei naiskogu Kadri Tallinna piirkond on kandidaadiks esitanud kunstiteadlase Karin Pauluse.

Kaheksa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) liiget, sealhulgas kuus aastat Tallinna piirkonna esimees olnud Rainer Vakra esitasid enne jõule Kaljulaiu uueks Tallinna piirkonna esimehe kandidaadiks.

Erakonna Tallinna piirkonna aseesimees Jaak Juske teatas 21. detsembril sotsiaalmeedias, et saatis koos seitsme erakorrakaaslasega Tallinna piirkonna liikmetele kirja teatega, et nad esitasid piirkonna juhi kandidaadiks sügisel Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga liitunud Kaljulaiu, kelle töökuses ning oskuses ette valmistada järgmiste valimiste kampaania võib olla kindel.

Teatele olid alla kirjutanud Jaak Juske, Rainer Vakra, Sven Mikser, Maris Sild, Kirill Klaus, Anto Liivat, Joosep Vimm ja Hanno Matto.

Kaljulaid ise on öelnud, et peab piirkonna juhi kandidaadina peamiseks väljakutseks valmistumist järgmisteks kohalikeks valimisteks, mis toimuvad 2021. aastal.

Detsembrikuisel arutelul otsustas naiskogu Kadri Tallinna piirkonna juhatus esitada erakonna Tallinna piirkonna juhi kohale Karin Pauluse.

"Hääletades meie Karini poolt muudame Tallinna organisatsiooni tugevamaks," leidis Tallinna kadride esinaine Marianne Mikko. Ta peab Paulust võimekaks meeskonnakäivitajaks ning usaldusväärseks kaasamõtlejaks.

Mikko teatel on Paulust avalikult toetanud ka Pirita ja Nõmme osakondade juhatused.

"Võitlen kirglikult, häbenemata sotsiaaldemokraatlike aadete eest ja leian, et ühiskonnas, kus on jätkuvalt nii palju palgavaesust ja ebaõiglust, on meil väga lai tegutsemispõld! Peame olema ise toimekamad ja julgemad ning oskama inimesi rohkem kuulata," ütles Paulus ise.

Erakonnas näeks ta enam liikmete ideedest lähtumist ning arvamuste paljususe ja vabatahtliku panuse targemat ärakasutamist.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: