ERR tagab kõikide programmide töö jätkumise ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rahvusringhäälingu logo
Rahvusringhäälingu logo Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Eesti Rahvusringhääling (ERR) teeb töökorralduslikke muudatusi, et tagada ERR-i programmide tegevuse jätkusuutlikkus.

ERR piirab ajutiselt külaliste pääsu majadesse, et tagada turvalised töötingimused oma töötajatele ja programmide jätkumine ilma suuremate tõrgeteta.

Ajutiselt piirab ERR publikuga saadete toimumist, näiteks reedel toimuv "Klassikatähtede" otsesaade toimub erandkorras ilma publikuta. Samuti on ajutiselt peatatud kogu programmiväline tegevus ERR-i ruumides, sealhulgas kontserdid ja lauluproovid.

Alates 13. märtsist on ERR-i hoonetesse piiratud sissepääs ka külalistele, näiteks on avalikkusele suletud kolmes hoones asuvad kohvikud.

ERR-i programmide tegevus jätkub plaanipäraselt ja ERR-i ajakirjanikud seisavad hea selle eest, et päevakajaline info jõuaks inimesteni nii veebi, raadio kui ka teleprogrammide vahendusel.

"Rahvusringhääling hoiab muutuvatel oludel silma peal ning viib vajadusel sisse täiendavad muudatused töökorraldusse, et tagada häireteta ajakirjanduslik töö kõikides kanalites," ütles juhatuse esimees Erik Roose.

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: