Minister Siem kinnitas Eesti Posti uue nõukogu

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Eesti Posti sorteerimiskeskus. Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem kinnitas reedel nimetamiskomitee ettepanekul Eesti Post nõukogu uuteks liikmeteks Sten Soosaare, Regina Raukase, Mari Avarmaa, Madis Laansalu, Raivo Uukkivi ja Kalle Viksi.

Siemi sõnul on oluline, et kvaliteetne postiteenus oleks tagatud kõikidele Eesti elanikele, sealhulgas maapiirkonnas ja äärealal elavatele inimestele.

"E-kaubanduse lahenduste kasutuselevõtmine, pakiautomaatide võrgustiku laiendamine ja uude logistikakeskusse investeerimine on olnud õiged ja tulevikku suunavad sammud, kuid peame leidma lahendusi ka traditsiooniliste postiteenuste jätkusuutlikuks ja kvaliteetseks toimimiseks," lisas ta.

"Uus nõukogu koosseis omab minu hinnangul vajalikke kompetentse, et Eesti Posti laiapõhjaliselt ja jätkusuutlikult arendada. Soovin uutele nõukogu liikmetele edu ees seisvate väljakutsete lahendamisel," ütles Siem.

Eesti Posti nõukogu liikmete volituste pikkuseks on kolm aastat.

Nõukogu uutel liikmetel on valdkonnaga seotud erinevad kompetentsid. Soosaarel on kogemus strateegilise juhtimise ja infotehnoloogia vallas, Avarmaal taust ärikorralduses ja panganduses, Laansalul on kogemus ettevõtete saneerimises ning lao- ja logistikateenuses. Uukkivil on kompetents ja arusaam kohalike omavalitsuste toimimisest ning Raukasel ja Viksil on pikaajaline finants- ja avalikus sektoris töötamise kogemus. 

Siem kutsus postifirma eelmise nõukogu tagasi üle kuu aja plaanitust üle kuu aja varem. Ühtlasi suurendatati nõukogu liikmete arvu viielt kuuele.

Nõukogu eelmisse koosseisu kuulusid nõukogu esimees Bo Henriksson, aseesimees Indrek laul ning liikmed Priit Kongo, Lauri Paeveer ja Regina Raukas.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: