Lidl valmistub Tallinnas poode avama

Saksa odavpoodide kett Lidl on Eestis oma esimesi kauplusi avamas, ettevõtte kaupluste ehitused on käimas ja firma otsib poodidesse töötajaid.

Kaupluseketi esindaja sõnul on poodide avamist veel liiga vara kommenteerida. Samas tõdes ettevõtte pressiesindaja, et tavaliselt avab kett mitu kauplust korraga.

Eesti tööpakkumiste seast jääb aga silma, et Lidl otsib töötajaid Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva ja Jõhvi kauplustesse. Parajasti on käimas konkursid personalispetsialisti, andmesisestuse spetsialisti, poejuhataja asetäitja ja töösuhete konsultandi positsioonidele.

Samuti on käimas ehitus Lidlile kuuluvatel maatükkidel Tallinnas Lasnamäel Tähesaju tänavas ning Kristiines Linnu tee ja Sõpruse puiestee nurgal.

Töökuulutuste järgi Lidlil aga avamisega kiiret ei ole. Jääb silma, et Lidl ootab poejuhataja asetäitja kandidaatidelt valmisolekut kuni 11-kuuliseks väljaõppeks välismaal. Raamatupidajalt oodatakse välismaal kolme kuu pikkuse koolituse läbimist.

Tunamullu tegi poekett majandusaasta aruande kohaselt Eestis pikaajalistesse varadesse investeeringuid 21,5 miljoni euro ulatuses. Möödunud aasta andmeid pole firma veel esitanud.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: