Aavo Kokk hakkab Sõõrumaa kinnisvarafirmat juhtima

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Aavo Kokk. Autor/allikas: Aleksandr Ivaškevitš

Alates kolmapäevast on US Real Estate juhatuse esimees Aavo Kokk, ettevõtte senine juht Martin Ühtegi keskendub edaspidi U.S. Investi kontserni juhtimisele.

Ühtegi sõnul on US Real Estate olnud edukas kinnisvaraarendaja, mis on loonud märgilisi hooneid ja ainulaadseid keskkondi, nagu näiteks Rotermanni kvartal ning Skyline Residence. Uued suured arendused on ettevalmistamisel, mistõttu tekkis vajadus kaasata juhatusse laialdaste kogemustega lisajõudu.

Urmas Sõõrumaa sõnul on tal väga hea meel, et Aavo Kokk otsustas liituda US Real Estate meeskonnaga. Sõõrumaa sõnul on uus, pingestunud majandusolukord pannud meid kahes suunas mõtlema – kuidas hoida US Invest pikaajaliselt jätkusuutlikuna  ning samal ajal jätkata keerukate ja riiklikult oluliste muinsuskaitseliste kinnisvaraobjektide edasiarendamist nagu Patarei Merekindlus ja Rotermanni kvartali vanad hooned.

"Need väärikad hooned vajavad kohest sekkumist ja füüsilist kaitsmist hävinemise eest. Arvan, et Aavo Kokk on selles olukorras meie meeskonnas vajalik liige," märkis Sõõrumaa.

Aavo Koka sõnul on US Real Estate võtnud ette palju nõudlikke ja keerulisi arendusi, nende seas väärtuslikud ajaloolised kvartalid, mis on vaja respektitundega taastada.

"Samas tuleb kasutada parimaid uusi tehnoloogiaid ja materjale, et kujuneks kaasaegne linnaruum ja hea kliimaga hooned. Siin on vaja ehitajate, arhitektide, ajaloolaste, kunstnike, inseneride, planeerijate, linna- ja riigiametnike ning paljude teiste valdkondade inimeste head koostööd. Ning just see on, mida ma oma arvates oskan – ühendada erineva taustaga inimesi parimaks pingutuseks," märkis Kokk.

Aavo Kokk on tegutsenud kinnisvara valdkonnas 12 aastat juhtides Eestis Catella tegevust. Catella on üks Eesti ja Baltikumi suurimaid kinnisvaratehingute nõustajaid, keskendudes suurtele ja keerulistele tehingutele. Varasemalt on Aavo olnud Eesti Ekspressi peatoimetaja ning Eesti Päevahele kirjastaja ja vastutav väljaandja. Lisaks on Aavo kuulunud Eesti Hoiupanga tippjuhtkonda ning juhtinud 1990-ndate aastate alguses Eesti maksusüsteemi välja töötamist.

 US Real Estate kuulub U.S Invest kontserni. U.S. Invest kontsern on tegutsev aastast 1991 kinnisvara ja teenuste valdkonnas. U.S Invest kontserni kuuluvad veel Rotermann, USS Security, Signaal TM, Ermeesia. U.S Investi kontsern annab tööd rohkem kui 2000 töötajale. 

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: