Ester Öpik ja Hillar Sein asuvad tööle Tallinna linnasüsteemis

Ester Öpik
Ester Öpik Autor/allikas: ERR

Varem terviseameti põhja regiooni juhtinud Ester Öpik alustas tööd Tallinna linnavalitsuse juures koroonaviiruse epidemioloogiliste ennetusmeetmete koordinaatorina. Endisest kultuuriministeeriumi asekantslerist Hillar Seinast saab aga Tallinna kultuuri- ja spordiameti juht.

Öpik alustab tööd koroonaviiruse epidemioloogiliste ennetusmeetmete väljatöötamise ja nende rakendamise koordinaatorina 10. detsembrist.

Hillar Sein asub ametisse uuest aastast. Ta on varem töötanud muu hulgas Eesti Pärimusmuusika keskuses haldusjuhina ja Ugala teatri juhina. Seinal on bakalaureusekraad Viljandi Kultuurikolledžist laste ja noorte huvijuhina. Aastatel 2001-2006 kuulus ta Res Publicasse ning hiljem 2017. aastani IRL-i.

Tallinna strateegilise planeerimise teenistuse juhiks kinnitatud Raido Roop on viimased kaheksa aastat töötanud rahandusministeeriumis, 2018. aastast juhtinud ministeeriumi riigihalduse ja avaliku teenistuse osakonda ning viie aasta vältel ka eest vedanud riigireformi elluviimist. Roobil on Tartu Ülikoolist magistrikraad loodusteadustes.

Tallinna strateegilise planeerimise teenistus käivitub uuest aastast.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: