Võimalust kooli minna kasutas 300 Tallinna algkoolilast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna Saksa gümnaasiumi õpilane ujula uksel
Tallinna Saksa gümnaasiumi õpilane ujula uksel Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Tallinna koolide 11 000 algklasside (1.-3. klass) õpilastest kasutasid esmaspäeval haridusameti teatel koolimineku võimalust umbes 300. Milline saab koolikorraldus olema jaanuaris pärast koolivaheaja lõppu, linn veel ei tea.

Tallinna linn ootab valitsuselt ja terviseametilt jaanuariks selgemaid koolikorralduslikke suuniseid, ütles ERR-ile abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Vastavalt valitsuse möödunud nädala otsusele hakkasid kogu Eestis esmaspäeval kehtima uued koroonapiirangud. Suletud on kõik õppeasutused ja õppetöö jätkub distantsõppena. Lasteaiad ja lastehoiud jäid avatuks.

4. jaanuarini on suletud ka trennid ja huviringid. Treeningutega võivad jätkata vaid spordikoondiste liikmed.

Juhul, kui valitsus ei otsusta teisiti, jätkub 1. jaanuarist haridusasutustes õppetegevus tavakorras ning huvitegevusele, huviharidusele, täiendkoolitusele ja täiendõppele kehtivad 4. jaanuarist enne 14. detsembrit kehtinud piirangud (tegevusi võib läbi viia kuni 10 liikmelistes gruppides, Ida-Virumaal individuaaltegevustena).

Toimetaja: Erle Loonurm, Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: