Terviseameti Põhja regiooni juhina asus tööle Margit Kallas

Margit Kallas.
Margit Kallas. Autor/allikas: erakogu

Terviseameti Põhja regiooni juhina alustas sellest nädalast tööd Margit Kallas. Ametikoht oli täitmata sügisest saati, mil selle senine juht Ester Öpik pärast haiguslehel viibimist ameti maha pani.

Margit Kallas on omandanud rakenduskõrghariduse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õenduse erialal, lisaks on tal magistrikraad terviseteaduses.

Viimased seitse aastat töötas ta häirekeskuses, kus alustas meditsiinivaldkonna spetsialistina ning jätkas keskuse juhataja asetäitja ja talituse juhina.

"Koroonakriisi ja eriolukorra ajal pidasin vastu päris arvestatavale tööpingele ning tekkis tahtmine töötada meditsiinivaldkonnas. Töö mastaapsust arvestades on Põhja regiooni juhi ametikoht väljakutseks, kus saan rakendada oma seniseid teadmisi ja kogemusi, tõhustades tervishoiuteenuse kvaliteeti. Minu jaoks on uuel ametipositsioonil oluline koostöö inimeste ja partneritega," kommenteeris Kallas ERR-ile, miks ta selle töö valis.

Kallase eelkäija Ester Öpik asus eelmise aasta lõpul tööle Tallinna linnavalitsuse juurde loodud uuele ametikohale koroonaviiruse epidemioloogiliste ennetusmeetmete koordinaatorina.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: